Träningsschema

Hösttermin vecka 39- (inomhus)

Måndag

Bana 1 Bana 2
15:00-16:30
Felix Tolvhed
Oscar Tolvhed
Finn Nilsson
Axel Ödkvist
Tränare: Kristian 
16:30-17:30
Sten Stadmark
Vidar Persson
Arvid Höjer
Emil Mårtensson

Tränare: Kristian 
16:30-17:30
Alexander Henriksson
Gustav Lindskog
Kevin Rosendahl
Ivar Hammargren
Tränare: Erik 
17:30-18:30
Oscar Lindgren
Samuel Erjefält
Hannes Karlsson
David Weineisen
17:30-18:30
Sigge Nilsson
Oscar Nessmar
Viktor Härlin
Jacob Andreasson
Tränare: Kristian & Erik 
18:30-20:00
Ann-Marie Jensen
Marie Bladh
Janet van der Meulen
Jenny Frej
Tränare: Kristian & Erik 
18:30-20:00
Christina Hedegaard Friis
Agneta Rosberg
Annika Stjernquist
Joshka Wessels
20:00-21:00
Herrlag
20:00-21:00
Herrlag

Tisdag

Bana 1 Bana 2
16:30-17:30
Liv Mazur
Julia Schori
Alex Schori
Emily Song
Alexander Haglind
Tränare: Erik 
16:00-17:00
Melvin Carlsson
Kevin Hedberg
David Hasche
Ivar Hammargren
Tränare: Kristian 
17:30-18:30
Natali Johansson
Linneá Johansson
Lina Hug
Alexander Johnmark
Kirk Östvall
Rebecka Broman
Tränare: Erik 
17:00-18:30
Alexander Magnebrant
Johanna Nilsson
Edvin Ahlström

Tränare: Kristian 
18:30-20:00
Caroline Nilsson
Victoria Jernryd
Emma Johansson
Camilla Davy
18:30-20:00
Mikael Johansson
Cecilia Carlsson

Tränare: Kristian & Erik
20:00-21.00 
Saga R Erwinsdotter
Cornelia Broman
Victoria Broman
Tränare: Erik
20:00-21:00
Kristina Bergkvist
Malin Lindstedt
Fredrika Ahlström
Emma-Karin Trygg Vincic
Tränare: Kristian

Onsdag

Bana 1 Bana 2
15:00-16:30
Emil Jacobsson
Casper Mårtensson
Felix Tolvhed
Victor Grönvall Hartler

Tränare: Kristian 
16:30-18:00
Markus Kloow
Philip Bjarell
Sofia Held
Astrid
16:30-18:00
Julia Schori
Emily Song
Laura Schier
Tränare: Erik & Kristian
18:00-19:30
Erik Weineisen
Alexander Wikfeldt
Nils Dremo
Emil Adolfsson
Tränare: Erik 
18:00-19:30
Klara Jacobsson
Ida Göthe
Klara Adolfsson
Tränare: Kristian 
19:30-21:00
Anatole Nöstl
Niklas Grundström
Ingemar Hartnor
Mats Gustafsson
Tränare: Kristian & Erik 
19:30-21:00
Guillermo Quintanilla
Patrik Bjarell
Erik Gerdtsson
Jörgen Ljung

Torsdag

Bana 1 Bana 2
15:30-16:30
Ida Göthe
Klara Jacobsson
Alice Ahlström
Klara Adolfsson
Tränare: Erik
16:30-17:30
Carl Bergstedt
Arvid Lindskog
Gustav Setterhill
Liv Mazur
Alice Setterhill
Alex Schori
Tränare: Erik 
16:30-17:30
Elton Ahlström
Rasmus Lövgren
Rahul Iyer
Morris Hagelsteen
Tränare: Alexander / Kristian 
17:30-19:00
Yael Kristav
Elliott Eivers
Hannes Fernehall
Fyodor Hoogeveen
17:30-19:00
Elliot Svanström
Albin Carlsson
Kasper Warfvinge
Tränare: Alexander & Erik 
19:00-20:30
Magnus Selin
Lars Almqvist
Anders Sjö
Staffan Ekström
Tränare: Alexander & Erik 
19:00-20:30
Olof Jernryd
Lotta Pistora
Thorsten Schier
Henrik Ödkvist
20:30-22:00
Henrik Lüdicke
Henrik Solmenius
Fredrik Jensen
Tränare: Erik 

Fredag

Bana 1 Bana 2
15:00-16:00
Matchträning/Multi Skills
15:00-16:00
Matchträning/Multi Skills
16:00-17:00
Erik Nelson Tall
Kevin Hedberg
Melvin Carlsson
Oscar Lindgren
16:00-17:00
Erik Almgren
Viktor Härlin
Svante Jernryd
Tränare: Kristian & Erik 
17:00-18:00
Seniorlagsträning

Lördag

Bana 1 Bana 2
09:00-10:30
Henrik Lüdicke
Bo Öster
Per Lindell
Jörgen Ljung
Balu Thiagarajan
09:00-10:30
Peter Westergård
Magnus Olderius
Nikos Katsanikos
Ralf Videve
Filip J Almquist
Tränare: Kristian & Erik
10:30-11:30
Agnes Bergh
Kajsa Bergkvist
Signe Lindstedt
Embla Kretz
Filippa Kretz
Stig Tövik
Isac Tovesson
10:30-11:30
Valter Ahlström
Gillis Gerdtsson
Lina Hug
William Persson
Nils Lindstedt
Thea Andersson
Tränare: Erik, Edvin & Kristian
11:30-13:00
Elliot Svanström
Hannes Fernehall
Elliott Eivers
Kasper Warfvinge
11:30-13:00
Yaél Kristav
Albin Carlsson
Simon Castor
Tarun Iyer
Tränare: Kristian, Edvin & Erik
Schema inomhus HT-2019.pdf

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.